Our range of products include duplex round bar.
₹ 800 / Kg Get Latest Price
| Material Grade | Super Duplex 32760 |
| Material | Stainless Steel |
| Length | 1000 mm |
| Usage/Application | Construction |
| Finish | Bright |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Thickness | 15 mm |
| Diameter | 12 mm |
Minimum order quantity: 100 Kg
Ashok Kumar (Owner)
Marco Steel Alloys
Ground Floor, 31 Plot No. 3/5, Sakar Bhuvan, Khetwadi 6th Lane, Khetwadi
Mumbai - 400004, Maharashtra, India
