We are a leading Wholesaler of hastelloy b-2 plate from Mumbai, India.
₹ 3000 / Kg Get Latest Price
| Alloy Grade | Hastelloy C276 |
| Thickness | 8 mm |
| Surface Finish | 2B Finish |
| Width | 1250 mm |
| Length | 2500 mm |
| Material | Hastelloy |
| Grade | B-2 |
| Uses | Construction |
| Color | Silver |
| Finish | Polished |
Minimum order quantity: 100 Kg
Ashok Kumar (Owner)
Marco Steel Alloys
Ground Floor, 31 Plot No. 3/5, Sakar Bhuvan, Khetwadi 6th Lane, Khetwadi
Mumbai - 400004, Maharashtra, India
