We are a leading Wholesaler of incoloy fastners, monel bolt and monel nut from Mumbai, India.
₹ 175 / Piece Get Latest Price
| Material | Mild Steel |
| Diameter | 12 mm |
| Size | 2inch |
| Material Grade | EN8 |
| Fastener Type | Hexagonal |
| Color | Silver |
| Finishing | Polished |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 350 / Piece Get Latest Price
| Diameter | 16 mm |
| Head Shape | Hexagonal |
| Material Grade | Monel |
| Surface Finishing | Polished |
| Application | Construction |
| Color | Silver |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 50 / Piece Get Latest Price
| Diameter | 16 mm |
| Material Grade | Monel |
| Surface Finishing | Polished |
| Application | Construction |
| Color | Silver |
| Shape | Hexagonal |
Minimum order quantity: 100 Piece
Ashok Kumar (Owner)
Marco Steel Alloys
Ground Floor, 31 Plot No. 3/5, Sakar Bhuvan, Khetwadi 6th Lane, Khetwadi
Mumbai - 400004, Maharashtra, India