Prominent & Leading Wholesaler from Mumbai, we offer stainless steel 904l pipe.
₹ 1111 / Kg Get Latest Price
| Outer Diameter | 33.7 mm |
| Size | 3/4 inch |
| Schedule | Schedule 40 |
| Manufacturing Method | Seamless |
| Surface Finish | Anodized |
| Thickness | 4mm |
| Pipe Fluid | Chemical |
| Shape | Round |
| Type | Seamless |
| Unit Pipe Length | 6 meter |
| Pipe Length | 3 m |
We are,Marco Steel Alloys ,Mumbai Maharashtra ,wholeseller of NIckle Alloy,Tiatinum,Monel,Hestlloy,Nickle,SS products ...
Ashok Kumar (Owner)
Marco Steel Alloys
Ground Floor, 31 Plot No. 3/5, Sakar Bhuvan, Khetwadi 6th Lane, Khetwadi
Mumbai - 400004, Maharashtra, India
